Nutriloop Nisuvõrsed:
Jätkusuutlik, tervislik ja maitsev lisand Sinu toitumisele

Urban Farm, Rimi ja Nutriloop on käivitanud inspireeriva pilootprojekti, mille eesmärk on toetada looduslikku toitainete ringlust, ehk bioringlust. Meie tootmisjääkidest ja Rimi puu- ja juurvilja osakonnast kogutud biojäätmetest valmistatakse toitainerikas kompost. See protsess hõlmab biojäätmete fermenteerimist, köögiviljajäätmete ja tootmisjääkide ühendamist, vermikomposti tootmist ning lõpuks turbaga segamist. Saadud substraati kasutatakse Nisu võrsete kasvatamisel.

Algatus soodustab ringmajandust, vähendades vajadust sünteetiliste väetiste järele. Meie usume, et ainult naturaalne muld ja orgaanilised toitained võimaldavad taimedel, nagu ka inimesel pärast toidukorda, sümbioosis mikrobioomiga, toitaineid päriselt omastada.

Rohkem infot nutriloop mudelist  https://nutriloop.org/et/


Superkangelased toidulaual

Olete otsimas värsket ja toitainerikast lisandit oma igapäevasele toidulauale?

Tutvustame teile meie vitamiinidest pungil nisuvõrseid! Need väikesed, kuid võimsad taimed on täis kasulikke toitaineid ja pakuvad mitmeid tervisele kasulikke eeliseid.

Tervislikud Omadused:

Nisuvõrsed on tuntud oma suurepärase toitainete koostise poolest. Need sisaldavad rikkalikult C-vitamiini, E-vitamiini, B-vitamiine, rauda, magneesiumi ja kiudaineid. Lisaks sellele on nisuvõrsetes rohkesti klorofülli, mis aitab toetada tervist ja heaolu.

Antioksüdantide Allikas:

Nisuvõrsetes leiduvad antioksüdandid aitavad kaitsta teie rakke oksüdatiivse stressi eest, mis on seotud mitmete terviseprobleemidega. Nende regulaarne tarbimine võib aidata parandada üldist tervist ja immuunsust.

Seedimist Toetav Kiudaine:

Nisuvõrsetes sisalduvad kiudained võivad aidata parandada seedetrakti tervist ja seedimist. Need aitavad kaasa soole peristaltika normaalsele toimimisele ja võivad vähendada kõhukinnisust.

Lihtne Kasutada:

Meie orgaanilised nisuvõrsed on valmis tarbimiseks ja neid saab lisada erinevatele toitudele ja jookidele. Need sobivad suurepäraselt smuutidesse, salatitesse, võileibadele või lihtsalt näksimiseks.

Orgaaniline ja Puhas:

Meie mahedad nisuvõrsed on kasvatatud vastavalt kõrgeimatele ÖKO aiandus-standarditele. Need on puhtad, ei sisalda kunstlikke lisaaineid ega pestitsiide.

Kuidas Tarbida:

Lisage meie orgaanilisi nisuvõrseid smuutidesse või lisandina salatitele ja suppidele. Neid saab ka pressida mahla saamiseks või kasutada tervislike snäkkidena.

Oleme pühendunud teie heaolu ja tervise parandamisele ning usume, et meie kvaliteetsed orgaanilised nisuvõrsed võivad olla suurepäraseks lisaks teie igapäevasele toitumisele.