Oleme uudse mõtteviisi ja taimekasvatusvõtetega linnaaednikud. 
Meie kirg on luua taimedele ideaalsed kasvutingimused kaasaegse tehnoloogia abil. 
Tallinnas
asuv konteinerfarm ja poes asuvad nutikasvuhooned võimaldavad linnainimestel saada

puhast, värsket ja vitamiinirikast taimetoitu aastaringselt ning seda kõige keskkonnasäästlikumal viisil.

Oleme ainulaadne öko sertifitseeritud, hüperlokaalne vertikaalne aiand, kuna kasvatame oma tooted ka poodides kohapeal. 

Urban Farm on rohkem kui lihtsalt vertikaalfarm -
meie eesmärk on olla linnasõbraliku jätkusuutlikkuse eestvedajad ja uuendusmeelsed eeskujud.
Tänu ainulaadsele ärimudelile ja uuenduslikule lähenemisele oleme saavutanud muljetavaldavaid tulemusi, millel on positiivne mõju mitte ainult meile, vaid ka meie kogukonnale ja keskkonnale.
Lisaks üli-lühikesele tarneahelale on suurimaid saavutusi ressursitõhusus, kus energiakasutust ja vee tarbimist optimeerime.
Poekasvuhooned kasutavad olemasolevat kliimat, vähendades märkimisväärselt energiakulusid, sest talvel ei ole vaja kütta ja suvel jahutada. Lisaks oleme loonud suletud veeringluse süsteemi, mis võimaldab meil taaskasutada vett ja sea olevaid toitaineid.
See mitte ainult vähendab meie keskkonnamõju, vaid parandab ka meie tootlikkust ja taimede kvaliteeti.
Meie pühendumus ringmajandusele toetavad ka kogukonna restoranid, kes aitavad jääktoodete realiseerimist ja pakendite taaskasutamist, edendades säästlikku tarbimist ja keskkonnahoidu.
Urban Farm teeb koostööd koolidega, lisades enda rohetehnoloogia õppekavadesse ja võimaldades õpilastel iseseisvalt toitu kasvatada.
Samuti oleme uhked, et meie tooted on ökosertifitseeritud, mis tähendab, et need on puhtad ja tõeliselt kasulikud, soodustades tervislikku ja keskkonnasõbralikku toiduvalikut.
TULEVIKUTOIT

Võrsed on söödavate köögiviljade ja maitsetaimede noored alged ehk tõusmed, mille maapealsed osad on koristatud enne pärislehtede teket. Võrsed sisaldavad kõike sedasama, mis suured taimed või nende viljad, kuid kontsentreeritud kujul. Tõusmed on tõelised vitamiinipommid kuna sisaldavad tunduvalt rohkem, kehale kergemini omistatavaid, vitamiine e. mikro- ja makroelemente.